چهارشنبه, خرداد 01, 1398

گروه انفورماتیک سپهر ارائه دهنده خدمات متنوع حوزه وب شامل طراحی سایت میباشد، جهت مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت به وبسایت این شرکت مراجعه نمایید.

رایان سرور ارائه دهنده خدمات برتر هاستینگ میزبان مطمئن وب سایت شماست

درباره داروشفا

به نام خداوند بخشنده مهربان 
یا من اسمه دواء و ذکرالشفاء


هم وطن گرامی سلام
امروز با اثبات عوارض جانبی و گوناگون ناشی از مصرف داروهای شیمیایی و همچنین داروهای سنتری بار دیگر نظر دانشمندان به داروهای گیاهی معطوف شده است. به طوری که در سال های اخیر میزان گرایش افراد به مصرف گیاهان دارویی و مراجعه به فروشگاه های عرضه این داروهای طبیعی افزایش قابل توجهی یافته است. که نکته مثبت و قابل توجهی در عرصه درمانی بیماریهای گوناگون از این گیاهان هم باید همچون هر فرآورده دیگری بطور صریح و علمی استفاده کرد. از آنجایی که در کشور ایران فروشندگان گیاهان داروئی راهنما و مشاور اصلی اکثر مصرف کنندگان این گیاهان هستند اطلاعات علمی آنان ارتباط مستقیم با سلامت خریداران داروهای گیاهی دارد، انتقال یافته های علمی به این افراد و غنی سازی ازاطلاعات آنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تجارب بدست آمده نشان می دهد انتقال تکنولوژی به عنوان یک فرآیند آموزشی نه تنها به افزایش بهره وری کمک می کند بلکه به دراز مدت به پایداری توسعه هم مساعدت می کند. لازم به ذکر است که بیشتر فروشندگان گیاهان داروئی افرادی هستند با تحصیلات عالیه و یا تجربه های به ارث برده از اجداد خود، که این توانمندی را دارند بر دردهای بیماران التیام بخشند و این خود جای خوشنودی است. زیرا که با تجربه عالی همین افراد می توان از دانش آنها کمک گرفت و فرهنگ صحیح استفاده از این نعمات الهی را به دیگر افرادی که در این زمینه فعالیت دارند آموخت.
متکی بودن اقتصاد ایران بر درآمد های نفتی و تاثیرپذیری درآمدهای نفتی از مسائل سیاسی و اقتصادی آسیب پذیری اقتصاد استفاده از فرآورده های گیاهی و مصرف روز افزون آن در جهان چه در داروسازی و چه در صنایع غذایی و آرایشی و بهداشتی و با توجه به تنوع آب و هوایی کشور و امکان رویش اکثر گیاهان در آن فرصت طلایی نصیب جمهوری اسلامی ایران گشته است تا از آن به بهترین نحو ممکن استفاده نماید و حضور خود را در بازارهای جهانی پیش از پیش افزایش دهد تا بتواند سهم گیاهان دارویی در جهان را افزایش دهد.
شرکت داروشفا طرقبه با هدف احیا طب سنتی و گیاه درمانی از سال 1379 تحقیقات خود را شروع و در سال 1386 اقدام به تولید و بهره برداری داروهای گیاهی با عنوان (دمنشو ها، پودرها و روغن های گیاهی نموده است)
کیفیت این محصولات به گونه ای است که متقاضیانی از کشورهای دیگر نیز درخواست این محصولات را نموده اند. امید است انشاا... بتوانیم سطح کیفی داروهای گیاهی را در کشورمان ارتقا بخشیم و پیشرفت شایانی در این عرصه داشته باشیم.
در این سایت سعی شده کلیه محصولات به شکل واضح معرفی شود تا مصرف کنندگان و بازدیدکنندگان محترم ضمن مطالعه محصول مورد نیاز خود را انتخاب نمایند. همچنین مطالب آموزشی متنوعی در زمینه های طب سنتی و داروهای گیاهی در قسمت مطالب علمی و آموزشی برای بالا بردن سطح علمی بازدیدکنندگان درج شده است. امید است با انتقاد و پیشنهادات سازنده خود همیشه مشوق ما بوده و ما را از راهنمایی های خود بهره مند سازید.
با تشکر

 

دکتر علی جلیلی
رئیس هیئت مدیره
محمدرضا صبوری
مدیر عامل
احسان صبوری
مدیر تولید

 

طب سنتی و درمان بیماری ها

مشاوره رایگان

تلفن مشاوره

09154457206

09154437206

شبانه روزی

طب جایگزین

رژیم درمانی

طب معصوم (ع)