چهارشنبه, خرداد 01, 1398

گروه انفورماتیک سپهر ارائه دهنده خدمات متنوع حوزه وب شامل طراحی سایت میباشد، جهت مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت به وبسایت این شرکت مراجعه نمایید.

رایان سرور ارائه دهنده خدمات برتر هاستینگ میزبان مطمئن وب سایت شماست

پیشرفتهای دارویی در کشور

بره همتا سازی شده

پژوهشکده رویان در ایران بار دیگر از تولد حیوانی همتاسازی شده خبر داده اما اعلام کرده که این حیوان بر خلاف مورد قبلی زنده مانده و از لحاظ جسمی در حال پایدار قرار دارد.
این پژوهشکده که به جهاد دانشگاهی ایران وابسته است پیشتر اعلام کرده بود که حدود نیمه شب یازدهم مرداد (دوم اوت) گذشته بره همتا سازی شده ای در یکی از مراکزش به دنیا آمده که پس از چند دقیقه جان سپرده است.

ادامه مطلب...

آنژی پارس

آنژی پارس جدیدترین دارو برای افراد دیابتی می‌باشد. که شامل 3 عدد کرم 30 میلی‌گرمی و یک قوطی شامل 90 عدد کپسول در هر بسته می‌باشد و قیمت آن 257400 تومان است.
موارد مصرف CAPSUL: بیمارانی که به دلایل مختلف نظیر نوروپاتی، تروما، استفاده از کفش نامناسب، سابقه‌ی زخم یا قطع قسمتی از پا، محدودیت حرکت و ابتلای طولانی مدت به دیابت دچار زخم پای دیابتی شده‌اند.

ادامه مطلب...

پيشرفت هاي پزشكي ايران پس از انقلاب اسلامي

سلامت به معني برخورداري از رفاه كامل جسمي، رواني و اجتماعي است و تنها نبود بيماري، معلوليت و ناتواني نيست. همچنين سلامت به عنوان يكي از حقوق عمده انساني تلقي مي شود و در نتيجه همه مردم بايد به منابع مورد نياز براي تامين سلامت دسترسي داشته باشند.از عوامل اثر گذار بر سلامت، عوامل اقتصادي، اجتماعي، محيط فيزيكي، شيوه هاي زندگي، عوامل ژنتيكي و دسترسي به خدمات بهداشتي درماني است

ادامه مطلب...طب سنتی و درمان بیماری ها

مشاوره رایگان

تلفن مشاوره

09154457206

09154437206

شبانه روزی

طب جایگزین

رژیم درمانی

طب معصوم (ع)