چهارشنبه, خرداد 01, 1398

گروه انفورماتیک سپهر ارائه دهنده خدمات متنوع حوزه وب شامل طراحی سایت میباشد، جهت مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت به وبسایت این شرکت مراجعه نمایید.

رایان سرور ارائه دهنده خدمات برتر هاستینگ میزبان مطمئن وب سایت شماست

اخبار اقتصادی

تحریم دارویی

نامه اعتراضی کمیسیون بهداشت مجلس به تحریم دارویی ایران

عضو کميسيون بهداشت و درمان مجلس ، از تنظيم نامه اعتراض آميز به تحریم ناعادﻻنه دارویی ایران توسط کشورهای استکباری خبر داد و گفت: بر اساس قوانين بين المللی ، تحریم دارویی، غيرقانونی و امری ناپسند است.

ادامه مطلب...

تولید عرقیات گیاهی

افتتاح کارخانه توليد عرقيات گياهي خراسان رضوي

کارخانه توليد عرقيات گياهی خراسان رضوی با 850 ميليون تومان هزینه در فيروزه به بهره بر داری رسيد. مدیر صنایع کشاورزی خراسان رضوی گفت : این کارخانه بازیر بنای 1200 متر مربع و با ظرفيت توليد ساﻻنه 200 تن انواع عرقيات گياهی و آبغوره ساخته شده است. با راه اندازی این کارخانه 16 نفر مشغول به کار شدند.

منبع: مشهد / واحد مرکزی خبر /

توسعه گیاهان دارویی

ضرورت توسعه فناوری و کارآفرینی در حوزه گیاهان دارویی و طب ایرانی

علیرغم ظهور تمدن غرب با اتکا به دانش نوین بخصوص بعد از رنسانس هم، هنوز دستاوردهای علمی علما و دانشمندان بنام و کم نظیر این مرز و بوم بویژه شیخ الرئیس ابوعلی سینا و ... از منابع معتبر علمی و دروس دانشگاهی کشورهای پیشرفته به حساب می آید.

ادامه مطلب...

گیاهان دارویی محرک چرخه اقتصادی

ایران هشت هزار گونه گياهان دارویی دارد که هزار و 500 گونه آن دارویی است. استان فارس نيز به لحاظ ویژگی های اقليمی و تنوع آب و هوایی یکی ا ز مناطق مهم رویش انواع گياهان دارویی محسوب می شود به گونه ای که به گفته مهرزاد خرد رئيس سازمان جهاد کشاورزی فارس ، این استان با داشتن رتبه نخست پرورش و صادرات گياهان دارویی ، بيش از 50 درصد گياهان دارویی کل کشور را تأمين می کند.

ادامه مطلب...

عرضه زعفران ايران با برند خراسان رضوي در دنيا

زعفران ایران با برند خراسان رضوی در دنیا عرضه خواهد شد .

استاندار خراسان رضوی گفت : از این پس اجازه خروج بیش از 100 گرم زعفران را از استان نمی‌دهیم و زعفران ایران با برند خراسان رضوی بجای برند اسپانیا در دنیا عرضه می‌شود .

ادامه مطلب...طب سنتی و درمان بیماری ها

مشاوره رایگان

تلفن مشاوره

09154457206

09154437206

شبانه روزی

طب جایگزین

رژیم درمانی

طب معصوم (ع)