چهارشنبه, خرداد 01, 1398

گروه انفورماتیک سپهر ارائه دهنده خدمات متنوع حوزه وب شامل طراحی سایت میباشد، جهت مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت به وبسایت این شرکت مراجعه نمایید.

رایان سرور ارائه دهنده خدمات برتر هاستینگ میزبان مطمئن وب سایت شماست

همایش ها و سمینارها

برگزاري دو همايش ملي در پارک علم و فناوري دانشگاه تهران

برگزاري دو همايش ملي در پارک علم و فناوري دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومي پارک علم و فناوري داشگاه تهران

پارك علم و فناوري دانشگاه تهران و موسسه حقوق تطبيقي با همكاري سازمان جهاني مالكيت فكري (WIPO) و اداره كل مالكيت صنعتي سازمان ثبت اسناد و املاك كشور دو همايش ملي)مديريت و تجاري سازي مالكيت فكري (و(ارزش گذاري و تجاري سازي اختراعات، علائم تجاري و طرح هاي صنعتي (را با حضور تعدادي از سخنرانان برجسته خارجي و داخلي از 30 مهر ماه لغايت 3 آبان ماه سال جاري برگزار مي نمايند.

سايت همايش: www.utstp.ir

همايش ملي فرآورده هاي طبيعي و گياهان دارويي برگزار مي شود

ریيس مرکز تحقيقات ایمنی فرآورده های طبيعی و گياهان دارویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با بيان اینکه نزدیک به 15 طرح در زمينه شناسایی گياهان دارویی در حال انجام است گفت: شناسایی مواد موثره فرآورده های طبيعی و گياهان دارویی، پراکنش این گياهان، اثرات استخراج و جداسازی آنها ا ز فعاليت های این مرکز است.

دکتر محمدرضا جليلوند در گفتوگو با خبرنگار ایسنا منطقه دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: هم اکنون نزدیک به 15 طرح در زمينه شناسایی گياهان دارویی در حال انجام است. در همين راستا همایش ملی فرآورد ه های طبيعی و گياهان دارویی 12 تا 13 مهر در بجنورد برگزار می شود که این همایش به منظور توسعه پژوهش و برقراری ارتباط بين پژوهشگران این عرصه و توليدکنندگان است.

وی افزود: شناسایی پراکنش و بومی شناسی گياهان دارویی بررسی و آشکار كردن نقش حياتی و م هم فرآورده های طبيعی و گياهان دارویی بجنورد از دیگر اهداف برگزاری این همایش است. بررسی طب سنتی، روشهای حفاظت و حمایت از مراتع گياهان دارویی، کشت و اصﻼح و اهلی کردن گياهان دارویی، بهره برد اری اصولی از گياهان دارویی، اصﻼح الگوی توليد بسته بندی و مصرف گياهان دارویی از محورهای مورد بحث د ر این کنگره است.

جليلوند گفت: نظر ما براین است که عﻼوه بر توسعه آموزشهای علمی کاربردی فرآورده های طبي عی و گياهان دارویی، توسعه تکنولوژی، استخراج فرآورده های طبيعی و گياهان دارویی و فراورده های آن د ر پزشکی و صنایع مختلف را نيز داشته باشيم.

منبع:ایسنا

فراخوان کنگره ملي کشاورزي ارگانيک

نخستين کنگره ملی کشاورزی ارگانيک مهرماه در دانشگاه م حقق اردبيلی برگزار می شود . رئيس دانشگاه محقق اردبيلی در حاشيه بررسی سياست های دانشگاه های کشور در این دانشگاه گفت:ای ن کنگره 6 تا 8 مهرماه به همت معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه و دانشکده کشاورزی برگزار میشود. مسعودگنجی هدف اصلی ای ن کنگره را ارائه یافتههای جدید محققان در زمينه کشاورزی ارگانيک، تبادل نظر علمی دانشمندان این حوزه بـا همـدیگر برای توسعه کشاورزی ارگانيک ، کـاهش مصرف سمـوم و کودهـای شيميایی در تـوليد محصوﻻت کشاورزی و ترویج توليد محصول سالم و عاری از هر نوع مواد شيميایی خطرناک بيان کرد . وی گفت : پایگاه الکترونيکی این کنگره در سایت دانشگاه محقق اردبيلی تا 6 مرداد آمـاده پـذیرش مقاﻻت محققين و پژوهشگران میباشد .

منبع: اردبيل/ واحد مرکزی خبر/ اقتصادی

فراخوان ارسال مقاله به همايش طب سنتي و تاريخ پزشکي

مهلت ارسال مقاله به چهارمين همایش بين المللی پزشکی هسته ای ایران تا پایان شهریور اعلام شد . دبير علمی این همایش گفت : علاقه مندان می توانند آثار خود را به دبيرخانه همایش به نشانی شيراز - خيابان کریم خان زند - جنب استانداری - دانشکده پزشکی - طبقه هشتم - مرکز تحيقات و طب سنتی کد پستی : 34845794 و یا به آدرس الکترونيکی این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید ارسال کنند و یا برای کسب اطلاعات بيشتر به نشانی اینترنتی www.sums.ac مراجعه کنند. صالحی افزود : پنجمين همایش بين المللی طب سنتی و تاریخ پزشکی در ایران با محور تازه های طب سنتی در ایران و جهان و طب سنتی مبنی بر شواهد آبان ماه سال 92 در شيراز برگزار می شود .

منبع خبر: شيراز/ واحد مرکزی خبرطب سنتی و درمان بیماری ها

مشاوره رایگان

تلفن مشاوره

09154457206

09154437206

شبانه روزی

طب جایگزین

رژیم درمانی

طب معصوم (ع)