چهارشنبه, خرداد 01, 1398

گروه انفورماتیک سپهر ارائه دهنده خدمات متنوع حوزه وب شامل طراحی سایت میباشد، جهت مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت به وبسایت این شرکت مراجعه نمایید.

رایان سرور ارائه دهنده خدمات برتر هاستینگ میزبان مطمئن وب سایت شماست

ناراحتیهای اعصاب

پنج روش برای آرامش اعصاب


متخصصان می‌گویند اگر روزانه ۱۰-۲۰ دقیقه از زمان خود را صرف این تمرین‌ها كنید، می‌توانید به نتیجه دلخواه برسید.
واكنش شما در برابر استرس چیست؟
آیا هنگام رویارویی با استرس بسیار برانگیخته، عصبانی و آشفته می‌شوید؟ اگر اینگونه است، بهترین روش تن آرامی و ریلكسیشن برای شما، تنفس عمیق و تصویرسازی ذهنی است. آیا در مواجهه با استرس، زیاد تحریك و برانگیخته نمی‌شوید و برعكس افسرده می‌شوید و از عامل استرس‌زا دوری می‌كنید؟ اگر این گونه است روش مناسب برای شما تقویت و تحریك سیستم عصبی است؛ مثلا ورزش همراه با موسیقی. آیا هنگام رویارویی با استرس یخ می‌كنید (یخ كردن در برخی افراد با افزایش زیاد سرعت و یا با كاهش زیاد آن همراه است)؟ در این صورت باید از روش‌هایی مثل پیاده‌روی با توجه و آگاهی و یوگا استفاده كنید.

ادامه مطلب...

ورزش را براي درمان افسردگي تجويز كنيد

ورزش را براي درمان افسردگي تجويز كنيد
پزشكان ادعا كرده‌اند: كمتر از نيم ساعت ورزش پرتحرك در طول روز مي‌تواند به درمان افسردگي كمك كند.

 محققان در مطالعات جديد دريافته‌اند كه ورزش و تحرك بدني، استرس و پرخاشگري را كاهش داده و احساس سلامت جسمي را تقويت مي‌كند.

اين پزشكان تاكيد كردند كه فعاليت بدني بايد به طور گسترده بعنوان يك بخش مهم از پروسه درمان براي بهبود افسردگي و حتي اختلالات اضطرابي براي بيماران تجويز شود.

پروفسور جاسپر اسميت روانشناس دانشگاه متوديست جنوبي دالاس آمريكا در اين پژوهش ادعا كرده است كه ورزش درماني را مي‌توان به جاي درمان با مكمل‌هاي دارويي تجويز كرد و نتيجه مطلوب‌تري گرفت.

دكتر اسميت در تحقيقات خود دريافته‌است كه ورزش بويژه روي سيستم‌هاي انتقال دهنده‌هاي عصبي در مغز مي‌تواند، تاثير مشابه داروهاي ضد افسردگي را داشته باشد و به بيماران كمك كند كه دوباره رفتارهاي مثبت خود را احيا كنند.

اين يافته در كنفرانس سالانه انجمن اختلالات اضطرابي آمريكا ارائه شده است.

ناراحتی اعصاب و درمان آن

این ناراحتی یک بیماری مزمن است که موجب آسیب رسیدن به پوشش حافظ اعصاب مغز و ستون فقرات و در نتیجه سختی قسمت های مختلف دستگاه عصبی و آسیب رسیدن به آنها میگردد.علت بیماری شناخته نشده گرچه دیده شده که در نتیجه تغذیه بد فشار هیجانی و عفونت ظاهر میگردد.

علایم بیماری عبارتند از :آشفتگی ودیدو صحبت.سرگیجه.اختلالات کیسه مثانه و مجرای مدفوع.ضعف. عدم هماهنگی.فلج.ازدست دادن تعادل و عدم استقرار احساس.
روغن گیاهان مخصوصا تخم آفتاب گردان.کاج.ذرت.سویا و پامچال یک منبع اسید های چربی مایع و از لحاظ اسید لینولئیک غنی است و برای بی عیبی مغز و نخاع اهمیت زیادی دارد مصرف دو قاشق غذاخوری از این روغ شدت بیماری را تخفیف داده و زمان بروز مجدد آن را طولانی میکند.
غذای سرشار از روغن گیاهی .ماهی. سبزیجات.میوه جات و تمام حبوبات و ویتامین و مواد معدنی اضافی که از لحاظ روغن های جامد و قند محدود باشد برای این بیماران بسیار مفید است وباید از غذاهای الرژی زا اجتناب کرد.دکتر همچنین به بیماران خود توصیه کرداز تمام دانه های غلات استفاده کنند.طب سنتی و درمان بیماری ها

مشاوره رایگان

تلفن مشاوره

09154457206

09154437206

شبانه روزی

طب جایگزین

رژیم درمانی

طب معصوم (ع)